Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Máj - ideální čas pro jarní návštěvu Šumavy!

Zima je definitivně pryč a i u nás v tisícimetrové výšce se již všechno zelená a kvete! Přijeďte se přesvědčit do hotelu Svatý Tomáš. Malou ukázku, jak kouzelné je okolí hotelu na jaře najdete ve fotogalerii Rok na Svatém Tomáši. Využít můžete zvýhodněných jarních pobytů.

Zkvalitnění internetového pokrytí v hotelu

Na přelomu roku jsme investovali do podstatně kvalitnějšího pokrytí internetem. Po rozšíření wifi sítě hotelu tato nyní nově pokrývá pokoje A1 až A9 + A11, B1 až B4 a C5 a C6 včetně apartmá D1. Zkvalitnil se i příjem internetu v místech, která byla sítí wifi pokryta již dříve: restaurace,  školící místnosti (vč. zámecké krčmy), Alpský salónek, odpočinková zóna vedle recepce a nad hlavním vchodem.

Letní dovolená na Šumavě a zároveň u Lipna 2018

Není mnoho takových míst, kde můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou ve stylovém hotelu uprostřed šumavských lesů a přitom mít na dosah největší vodní plochu v ČR se všemi jejími vodními zábavami. Strávit den u vody nebo na kole či na túře, stavit se na vyhlíce na Vítkově hrádku a rozhlédnout se po kraji a večer se vrátit do klidu loveckého zámečku v lesích - a ještě si třeba zaplavat v hotelovém bazénu, či relaxovat ve vířivce či sauně. Můžete využít letní balíček s řadou výhod, včetně privátní plavby motorou lodí po Lipenské přehradě! Nechte se inspirovat krátkým videem Léto na Svatém Tomáši - včetně záběrů z privátní plavby po Lipně!

Zahajujeme prodej zvýhodněných pobytů na jaro a léto 2018

Zima ještě pořádně nezačala, ale již nyní si můžete objednat zvýhodněné pobyty v hotelu Svatý Tomáš na jaro letošního roku. Konkrétně zvýhodněné jarní pobyty od 26.3. – 22.6. 2018 s 10% slevou oproti pultovým cenám a večeří a dalšími službami navíc. A dále pak letní dovolenou, při které můžete kombinovat sportovní a turistické aktivity s pobytem u vody na Lipenské přehradě. A součástí letního balíčku je i privátní plavby na jachtě po Lipně! Podívejte se na ukázku plavby na našem letním videu!

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486