Hotel Svatý Tomáš - Saint Thomas

Novinky - aktuality

Co je nového a co pro vás na Svatém Tomáši připravujeme:

Lyžování na Hochfichtu - ubytování se skipasem

Využijte ideální příležitost lyžování v kvalitním rakouském lyžařském středisku alpského typu a přitom bydlet v Čechách v komfortním hotelu Svatý Tomáš za velmi přijatelné ceny a s možností relaxace v našem privátním wellness centru. Lyžařský areál Hochfich navíc letos výrazně zkvalitnil vybavení - od zimy 2018 přibyde ke čtyřsedačkovým lanovkám a kotvovým vlekům kabinková lanovka na vrchol Hraničník z rakouské strany Reischelberg! Nabízíme výhodný lyžařský balíček s ubytováním s polopenzí, skipasem na Hochfichtu a využitím wellness centra!

Šumavský gastropodzim 2017 na hotelu Svatý Tomáš

I letos jsme pro vás připravili oblíbený Šumavský gastropodzim - řadu gastronomických akcí na hotelu Svatý Tomáš během celého podzimu - vepřové hody, telecí hody, Svatomartinskou husu a zvěřinové hody.

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy nebo se skipasem v ceně pobytu!

Zvýhodněné zimní pobyty se slevami na skipasy

Zahajujeme prodej zimních pobytů 2018! Užijte si romantickou zimní dovolenou na Šumavě v hotelu Svatý Tomáš. Nabízíme vám zvýhodněné zimní balíčky - 6 denní zimní dovolenou4 denní zimní pobyty - obojí se slevami na skipasy v nedalekých lyžařských areálech Lipno, Hochficht a Sternstein v Rakousku. A pokud se chcete věnovat vyloženě lyžování a využívat kvalitních lyžařských možností rakouského skiareálu, využijte balíček se skipasem v skiareálu Hochficht v ceně pobytu!

Podzimní zvýhodněné pobyty - babí léto v jednom z nejromantičtěnších hotelů v ČR!

Léto bude za námi, než se nadějeme, ale to babí si můžete užít v jednom z nejromantičtěnších hotelů v ČR! Zaklepejte Vy na dveře našeho romantického hotelu! Vždyť které roční období je romantičnější, než pestrými barvami hýřící babí léto. A u nás na Šumavě, uprostřed lesů! Podívejte se na podzimní obrázky v naší fotogalerii Rok na Svatém Tomáši. Je-li Vaše milá romantička, překvapte ji romantickým pobytem v bývalém Schwarzenberském loveckém zámečku. O něco dříve narození zde mohou strávit výhodný pobyt pro seniory. A pro všechny jsme připravili podzimní pobyty se slevou.

Zajistěte si včas Vánoční a Silvestrovské pobyty 2017 v hotelu Svatý Tomáš!

Zahajujeme prodej vánočních a silvestrovských pobytů. O tyto pobyty je tradičně velký zájem, proto neváhejte a objednejte si pobyt na konec roku včas! Na základě dlouholeté zkušenosti víme, že Vánoce a Silvestr u nás již bývají na sněhu. Možná to nevíte, ale přestože hotel Svatý Tomáš leží jen kousem od Lipna, tak je v nadmořské výšce téměř 1 000 m (přesně 975m.n.m.). Jak romantická u nás zima bývá se můřete podívat v zimní fotogalerii nebo na zimním videu.

Nabídka pracovního místa

Hotel Svatý Tomáš přijme do hotelové restaurace servírku nebo číšníka do stálého pracovního poměru a brigádníky na letní sezónu.
Dobré platové podmínky, ubytování zajištěno.
Nabídky zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte řediteli hotelu: +420 602 220 486